O nás

O nás

ERO – Elektronika Rozehnal

Začínali jsme jako rodinná firma, servisem průmyslové elektroniky se zabýváme od roku 1993. Zaměřujeme se na komponenty vyráběné pod značkami: Indramat, Rexroth, Bosch, Bosch Rexroth. Dokážeme sice opravit i zařízení jiných výrobců, ale namísto širokého pole působnosti jsme zvolili odbornou specializaci. Jsme jediným autorizovaný servisním a obchodním partnerem výrobce Bosh Rexroth v ČR.

Díky naší dlouholeté praxi a také léty prověřeným, spolehlivým obchodním partnerům vám můžeme poskytovat komplexní servisní služby na vysoké úrovni včetně prodeje kompletní nabídky dílů Indramat Bosch Rexroth. Naším cílem vždy bylo a bude vycházet vstříc konkrétním potřebám každého zákazníka. Osobní přístup pro nás není jen frází, jezdíme k našim zákazníkům když potřebují, pomáháme jim optimalizovat provoz strojů, garantujeme funkčnost námi opravených zařízení. Motivací i odměnou je nám mnoho spokojených zákazníků jak v ČR, SR, tak i v Německu.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci.

Dokumenty ke stažení:

indramat.cz » O nás
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie.   Další informace   ok