SERVIS PRŮMYSLOVÉ ELEKTRONIKY
POPTAT SERVIS
25 LET ZKUŠENOSTÍ
KOMPLEXNÍ ZÁRUKA
EXPRESNÍ OPRAVY
ZAPŮJČENÍ NÁHRADY
PŘIJEDEME ZA VÁMI
PRODEJ KOMPONENT

Specializovaný servis a prodejce nových dílů značky Bosch Rexroth, obchodní partner společnosti Bosch Rexroth z oblasti průmyslové automatizace a hydrauliky. Nabízíme komplexní servisní služby: testování a diagnostika Indramat, opravy a údržba zařízení, kompletní nabídka nových komponent za výhodné ceny, prodej námi repasovaných a vyzkoušených dílů. Když je potřeba, přijedeme k vám, dle domluvy zapůjčíme náhradu, uvedeme vaše zařízení znovu do provozu – to vše ve standardních i expresních lhůtách, dle vašich potřeb.

AKTUALITY

Změna obchodního názvu společnosti

S účinností od 9. června 2020 došlo ke změně názvu naší společnosti ERO – Rozehnal s.r.o., od uvedeného data vystupuje společnost pod obchodním názvem: ERO INDUSTRY s.r.o. Ostatní údaje společnosti (sídlo, IČ, DIČ, bankovní spojení) zůstávají beze změny. Změna obchodního názvu společnosti nemá žádný vliv na práva a závazky, které má naše společnost vůči svým obchodním partnerům, ani na jejich práva a závazky vůči naší společnosti. Na již uzavřených smlouvách se nic nemění. K uvedené změně názvu došlo v souladu s naplňováním dlouhodobé strategie rozvoje společnosti.

MECHANIKA

Provádíme servis celých strojů a zařízení – včetně jejich mechanických částí.
Prodej hydraulických komponent Rexroth.

STROJE A ZAŘÍZENÍ – SERVIS

Provádíme tématické opravy, generální opravy zařízení, modernizace starých strojů. Opravíme mechanické části, elektroniku, systém, hydrauliku – poskytujeme komplexní odborný servis realizovaný našimi pracovníky.

Servisní služby

Servisní službyServisní služby

Hledáte specializovaný servis automatizace Indramat, který vám zaručí spolehlivý chod vašich zařízení? Opravy průmyslové elektroniky Indramat Bosch Rexroth Vám můžeme nabídnout ve standardních i expresních termínech dle vašich potřeb. Disponujeme dlouholetými zkušenostmi, sofwarem a vybavením, vlastníme diagnostiku na frekvenční měniče a moduly Indramat.

Prodej komponent

Prodej komponentProdej komponent

Dodáváme kompletní nabídku komponent pro průmyslovou automatizaci Indramat Bosch Rexroth. Nové díly u nás koupíte za dobrou cenu. Nabízíme také námi renovované, otestované a plně funkční repasované díly se zárukou.