SERVIS PRŮMYSLOVÉ ELEKTRONIKY
POPTAT SERVIS
25 LET ZKUŠENOSTÍ
KOMPLEXNÍ ZÁRUKA
EXPRESNÍ OPRAVY
ZAPŮJČENÍ NÁHRADY
PŘIJEDEME ZA VÁMI
PRODEJ KOMPONENT

Specializovaný, autorizovaný servis a prodej nových dílů značky Bosch Rexroth z oblasti průmyslové automatizace a hydrauliky.
Nabízíme komplexní servisní služby: testování a diagnostika Indramat, opravy a údržba zařízení, kompletní nabídka nových komponent za výhodné ceny, prodej námi repasovaných a vyzkoušených dílů. Když je potřeba, přijedeme k vám, dle domluvy zapůjčíme náhradu, uvedeme vaše zařízení znovu do provozu – to vše ve standardních i expresních lhůtách, dle vašich potřeb.

AKTUALITY

Nabízíme servis celých strojů a zařízení – včetně jejich mechanických částí.
Nově nabízíme hydraulické komponenty Rexroth.

STROJE A ZAŘÍZENÍ – SERVIS

Provádíme tématické opravy, generální opravy zařízení, modernizace starých strojů. Opravíme mechanické části, elektroniku, systém, hydrauliku – poskytujeme komplexní odborný servis realizovaný našimi pracovníky.

Servisní služby

Servisní službyServisní služby

Hledáte specializovaný servis automatizace Indramat, který vám zaručí spolehlivý chod vašich zařízení? Provádíme opravy průmyslové elektroniky Indramat Bosch Rexroth. Disponujeme dlouholetými zkušenostmi, sofwarem a vybavením, vlastníme diagnostiku na frekvenční měniče a moduly Indramat.

Prodej komponent

Prodej komponentProdej komponent

Dodáváme kompletní nabídku komponent pro průmyslovou automatizaci Indramat Bosch Rexroth. Nové díly u nás koupíte za lepší ceny než od výrobce. Nabízíme námi renovované, otestované a plně funkční repasované díly se zárukou.